sobota, 7 listopada 2009

z seri: oto Polska właśnie ...czy człek jest gupi dlatego że oglada gupie seriale, czy dlatego oglada gupie seriale bo jest gupi ?

czy dlatego interesuje się zyciem codziennym dody, jolki r. , edzi i ch.w. jeszcze kogo bo ma nasrane we lbie, czy jest kretynem bo nic innego nie czyta tylko pudelka i kozaczka ?

czy jest ograniczony umysłowo bo oglada w kółko TVN 24 i osiem godzin ciurkiem slucha o agencie Tomku, co to za nasze pieniądze balował do rana i dymal mało ostrożne pańcie. czy dlatego go to interesuje bo jest totalnym imbecyjem ?

kogo obchodzi dzisiaj napisanie o koncertach starego dobrego malżeństwa, dżemu, perfektu, mylsovitz, michala bajora, maleńczuka, lecha janerki, voo voo, o balecie, czy operze nie wspominając - wszyscy wymienieni artyści DZISIAJ mają wystepy (!), kto o tym dzisiaj napisze ... kto napisze o wystawach, przedstawieniach teatralnych ....

za to mamy informacje, że:

1. Górniak podrywa Respondka ?2. Kto wpadł najeść się do nowej restauracji Magdy Gessler?

i porozciągane ryje zblazowanej ( przepraszam zblz ;) właścicielki i gościa co to chyba pozazdrościł w swoim czasie M. Jacksonowi ... a poza tym glowy nie umył i trza było czapkie zakladać ...o rekordzie świata w robieniu ubraniowej kichy nie wspominająć ( ta sama impreza ):

ładna niegdyś K. Skrzynecka to najlepszy przykład jak mozna z siebie zrobić totalne bezguście i rozmienić się na drobne ( no .. może jeszcze konkurowac z K. Ibiszem ,ale to juz anothesr story ).

Jak widać Pani kasia sie odpierdzieliła jak kot w piach, czyli gustowna fryzura enerdowskiej sprzataczki, jaieś chujumuju na ramionach, torba, co pasuje do milicyjnej szarości tak jak ja do Mandaryny, buty - wiocha, i mężulo co to od tego żucia gumy najbardziej ma napakowane mięśnie żuchwy a poza tym sie ubierał po ciamaku i mu sie marynaki popierdoliły i nie z tego wieszaka zdjał ...3. no i wiadomośc dnia !

Dowbor: Byłem mały, gruby i miałem biust! - wyznanie M. Dowbora w programie P. Młynarskiej ...


no ... ja nie wiem jak , kurwa, ten dzień przeżyję .... po TAKIEJ wiadomości ?!!


co było pierwsze ? jakjko czy kura ? Czy my jestesmy wszyscy takimi idiotami że wielkie koncerny ,ustawiajac ramówki i kierując sie uśrednionymi preferencjami odbiorcow ,podaja nam taki szajs ?

do czego to wszystko dąży ? Czy pamieta ktoś z Was telewizje sprzed 25 - 35 lat ? Czy pamieta prase codzienna i poziom magazynow ? Bo ja pamiętam. Pamietam Zwierzyniez i Ekran z Bratkiem dla dzieciaków, pamiętam REWELACYJNĄ Sondę, pamietam całą fure świetnych programow popoularno - naukowych, rozrywkowych, kulturalnych ( tamten Pegaz ... )

I nie pamiętam tak pojebanej kichy, pelnej pustoglowych gwiazd, znanych tylko z tego że są znane, lansiarzy i lansiarek nadymajacych sobie usta, rozciagających ryje, wysysających tłuszcz z dupy, gadających takie pierdoły, ze moje chłopaki czują zażenowanie jak to widzą, nie pamietam tak gupich programów, tak nastawionego na sensację dziennikarstwa, ktorego jedynym celem nie jest wyciągnięcie jakichkolwiek merytorycznych treści, a tylko i wylącznie napuszczenie palikotow na kurskich i dorpowadzenie do tego żeby się pozabijali na wizji ...

Szczerze mówiąc, zaczynam się powoli bać o to, co bedzie za lat naście, dziesiąt ...

Oferowana nam , tzw kultura masowa nie jest już kulturą, jest ( no właśnie - wróćmy do pytania ) - albo wynikiem degeneracji albo jej przyczyną ... Czym by jednak nie była - dobrze nie jest ...

ale chociaz się posmiać można ... tylko ze coraz więcej ludzi odbiera te newsy na poważnie ;]


p.s. z innej beczki - stare ale jare ...

tuż przed meczem piłki nożnej Brazylia - Argentyna - napięcie sięga zenitu ...

Argentyna atakuje:


po wygranym 3:1 meczu Brazylia odpowiada ...


prawda że piękne ? 
;)

a tak na marginesie - na obu plakatach zarobił TEN SAM grafik - Erik Spiekermann

Ten miał dopiero łeb do interesów ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz