niedziela, 2 października 2011

Debil

Wiele idiotyzmów w życiu widziałem, wielu idiotów spotkałem, ale to był rekord świata.

Wracam Ci ja dizsiaj "siódemką" z Mazur, pogoda mniód malina, tłoku za dużego nawet nie ma, w radiu Pink na przemian z Pati Yang, a tu nagle korek. Niby normalka, w niedzielę, 40 km przed Wawą.  Bujam się tak z 10 - 15 minut, dojeżdżam i oczom nie wierzę ...


Jedzie, kurwa, debil , jakąś popierdółką w stylu retro, 40 km na godzinę, a z tyłu ma zainstalowany ... poster wyborczy jakiegoś , drugiego, równie ętelygentnego zapewne idioty o nazwisku Artur Dębski z Ruchu Palikota.

I ten debil, wiozący plakat wyborczy drugiego idioty blokuje całą krajową siódemkę, jedyną drogę, jaką można dojechać do domu.

Stanąć i przypierdolić nie ma jak. Śmieci przez szyberdach wrzucić też nie, bo popierdólka owego nie ma, powiedzieć co się o debilu myśli też nie, bo trzeba by było zatamować wszystkich wkurwionych, co za mną jadą.

No i dupa. Zostaje jedno - flaszka już otwarta.

p.s. znalazłem łosia - pomysł na kampanię ma na tym samym poziomie co kolega od popierdółki. No czad. ...

http://youtu.be/Pf4KvZBBLWQ

3 komentarze:

 1. Pink i Pati Yang w remixie? Tego jeszcze nie robiłem.

  OdpowiedzUsuń
 2. kup se Fet fure z CD co ma zmieniarkę na 6 płyt. Wtedy problem znika. A było ( szczera prawda - gotowy jestem na krytykę ):
  - Pati Yang
  - Pink
  - Neo ( soundrack z Kontroll - GENIALNEGO FILMU, KTÓRY KAŻDY Z WAS MUSI OBEJRZZEĆ ( everybody come on, my favourit kawałek - http://www.youtube.com/watch?v=8IuCLy7UrRg
  - ten years after - koncertówka z Woodstock 1969
  - mo horizons -genialna muzyka
  - bukartyk - szampańskie wersety

  no i tela w tej kwestii

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja męczę nowe: Feist, Nosowską, Selah Sue, Beyonce i dużo rnb z 90tych.

  OdpowiedzUsuń